меню
ENJOY YOUR IDEA.
Рус
Eng
Укр

EPAM

980 кв.м Київ. БЦ «Summit» 2020р.
info

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

Перелік видів робіт і послуг:

  • Виконання будівельних і оздоблювальних робіт
  • Розробка Дизайну та Робочої Документації
  • Оздоблення стін і перегородок декоративними дерев'яними панелями
  • Нанесення на стіни 3D зображення
  • Улаштування скляних огороджувальних конструкцій
  • Улаштування системи освітлення і електроживлення
  • Улаштування слабкострумових мереж (СКС, СКД, ВН, ОС)
  • Улаштування системи водопроводу і каналізації
  • Улаштування декоративних і скляних перегородок

Об`єм та вид робіт
980 м2

локація
Київ. БЦ «Summit» 2020р.

EPAM – глобальна IT компанія з офісами в 20-ти країнах світу. Компанія виробляє програмне забезпечення - від початку і до кінця. Придумує ідею продукту, створює його, виводить на ринок.

Продуктом може бути що завгодно: від онлайн-магазину до VR-гри. Все це проводиться для міжнародних фінансових, торгових, медичних, медіа- та інших компаній.

У зв'язку зі специфікою діяльності, компанія зажадала велике приміщення для прийому їжі і зони неформального спілкування, а також приміщення конференц залів з екранами для презентацій і тренінгів, систем конференц зв'язку між міжнародними офісами і представництвами. Також, важливо було передбачити окремі душові приміщення, кімнату для масажу та облаштувати літню терасу на вулиці на верхньому рівні поверху для відпочинку співробітників в весняно-літній час.

Проектування офісу відбувалося в кілька етапів узгодження з внутрішнім Замовником компанії. Ми надали п'ять різних варіантів планувальних рішень і кілька варіантів концептуального дизайну всіх основних зон. Абсолютно всі узгодження відбувалися із залученням відповідальних співробітників від компанії Замовника, які перебували, як в Україні, так і за кордоном.

Простір поділений на серію «зон», призначених для різних типів діяльності: від кабінетів для індивідуальної роботи до залів для неформальних або організованих зустрічей і загальних зборів колективу.

Одне з найважливіших - приміщення для роботи над спільними проектами, де люди з різних підрозділів можуть тимчасово об'єднатися для виконання будь-якого завдання.

Ресторан планувався як головне місце, де можуть збиратися люди, він відкривається в зовнішнє терасу будівлі, напів-віялом відходить збоку від еліпса.

Завдяки використанню великої кількості декоративних елементів з дерева всередині будівлі створюється відчуття тепла, контрастує з враженням від металу сходового маршу і професійною лінією видачі різноманітних страв.

Поділитися проєктом:

Заявка успішно Надіслана

Дякую що відправили заявку. Менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

3D ТУРИ
PWC 10
Київ, ТЦ "Green Plaza"
PWC 10
Переглянути
PWC 9
Київ, ТЦ "Eurasia Business Centre"
PWC 9
Переглянути
OS
Roche
Київ, ТЦ "MAG. Nett"
Roche
Переглянути
Huawei
Київ, ТЦ "Irva"
Huawei
Переглянути
Закрити
Тягни